Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Z technických důvodů je nyní možnost nákupu pozastavena

Váš dodavatel pneumatik a disků info@adacpneu.cz

Typ vozidla:
Období:
Šířka pneu:
Profil pneu:
Průměr pneu:
Výrobce:
Index nosnosti:
Index rychlosti:
Zesílená:
Dojezdová:
Vymazat filtr

Kategorie produktů

Proč si vybrat nákup právě u nás?

ikona
Doba doručení
od 1 do 7 dnů
ikona
Možnost osobního odběru
ikona
Ověřený prodejce s referencemi zákazníků
ikona
Komfortní konfigurátor disků
ikona
Velký výběr pneumatik

Fullway pneumatiky

Fullway

 

 

Fullway

Fullway je profesionální podnik, který se specializuje na navrhování a výrobu pneumatik pro tuzemský a zahraniční trh. Společnost vznikla v červnu roku 2003 pod názvem Qingdao An-Tyre Trade Corp., Ltd. Od svého založení se postupně stala velkým vývozcem pneumatik do celého světa, mj. díky růstu čínské ekonomiky.  

 

Vývoj společnosti

V roce 2004 se firma začala zabývat dovozem a vývozem pryží, pneumatik, high-tech výzkumem a vývojem pneumatik. V roce 2005 se stal vývoz pneumatik jejím hlavním předmětem podnikání. V září 2005 společnost prošla certifikací ISO9001: Systém řízení jakosti 2000 a v říjnu téhož roku došlo k jejímu přejmenování na společnost Qingdao Fullrun Tyre Co., Ltd.. V roce 2006 začala vyrábět ve 3 domácích továrnách pneumatiky s vysokým výkonem. Výroba se rychle rozšiřovala, dokončily se další plánované investice ve výrobě, které byly nezbytné pro prodej na globálním trhu. Zároveň společnost vyvinula kompletní řadu pneumatik pro nákladní automobily. V roce 2007 firma zakoupila nový úřad o rozloze 1000 m2 s názvem Guohua Mansion Qingdao a zřídila zde svou novou centrálu. Vzhledem k rychlému růstu a rozšiřování mezinárodní prodejní sítě, zakoupila firma obrovské pozemky pro vytvoření další základny v Qingdao, kde využila stávající špičkovou technologii. Do portfolia společnosti patří kromě značky Fullway především značka Fullrun a dále Autogrip, Adereneza, Antyre a Versatyre.

 

Strmý růst exportu

V prosinci 2009 již společnost dosáhla ročního obratu 1 miliardy CNY. V červenci 2010 činil exportní obrat pneumatik více než 25 milionů amerických dolarů a v říjnu dokonce více než 200 milionů amerických dolarů. V prosinci roku 2011 již společnost dosáhla obratu ve výši 400 milionů dolarů a její zisky neustále rostou.

 

Výkonné pneumatiky s vysokou kvalitou

Firma postupně vyvinula ucelenou řadu vysoce výkonných pneumatik, které zahrnují více než 30 specifikací a 100 druhů na vysoké technologické úrovni. To uvítaly především vyspělé státy. V průběhu svého vývoje získala také požadovaných 15 národních patentů. Společnost má úžasnou pověst a dostala se do první desítky ve světovém odvětví výroby pneumatik. Je jedním ze dvou podniků v Číně, které mají pneumatiky s opravdu vysokou kvalitou. Dnes vyváží přes 90% svých výrobků do zahraničí.