Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Z technických důvodů je nyní možnost nákupu pozastavena

Váš dodavatel pneumatik a disků info@adacpneu.cz

Typ vozidla:
Období:
Šířka pneu:
Profil pneu:
Průměr pneu:
Výrobce:
Index nosnosti:
Index rychlosti:
Zesílená:
Dojezdová:
Vymazat filtr

Kategorie produktů

Proč si vybrat nákup právě u nás?

ikona
Doba doručení
od 1 do 7 dnů
ikona
Možnost osobního odběru
ikona
Ověřený prodejce s referencemi zákazníků
ikona
Komfortní konfigurátor disků
ikona
Velký výběr pneumatik

Aoteli pneumatiky

Aoteli pneumatiky

 

 

Aoteli

Pneumatiky značky AOTELI patří známému čínskému výrobci pneu, společnosti Shengtai Group. Historie této značky sahá do roku 1992, kdy Song Shide a dalších 19 zemědělců z vesnice Xishuimo a Daozhuang založili první gumárenský zpracovatelský závod. V roce 1995 pak investovali další finanční prostředky při zavádění výrobních linek pro pneumatiky na nákladní a zemědělské vozy. Společnost oficiálně vznikla až v listopadu roku 2002 pod názvem Shandong Shengtai Rubber Group. Název byl v listopadu roku 2007 změněn na Shengtai Group.

 

Firma má sídlo v průmyslové zóně Xishui, Guangrao, Dongying, v provincii Šan-tung  v Číně. Tato největší základna pro výrobu pneumatik je známá také pod názvem "China Tire First Village". Společnost Shengtai se specializuje na vývoj a výrobu pneumatik pro osobní automobily, nákladní automobily, ale také na ocelová kola a kola z lehkých slitin. Kromě výroby pneumatik se zabývá mj. výrobou duší, mezinárodním obchodem a velké úsilí klade do výzkumu a vývojem nových navazujících produktů. Tvoří velké průmyslové řetězce produkující převážně automobilové pneumatiky. Společnost vyrábí sedm značek pneumatik - AAA, Yatai, Yatong, Sanjia, Shengtai, AOTELI a OMEGA. Prostřednictvím dlouhodobého rozvoje vybudovala Shengtai Group po celé Číně více než 130 prodejních a servisních sítí. Kromě splnění domácí poptávky, jsou pneumatiky vyváženy do celého světa.  Pro samotnou výrobu pneumatik využívá výrobce vysoce kvalitní německé, japonské a holandské zařízení.  Produkce pneumatik se pohybuje okolo 6 milionů ročně a neustále roste.

 

Důraz na kvalitu

Výrobky prošly certifikací americké DOT, evropské ECE, brazilské INMETRO, čínskou povinnou certifikací výrobku (3c) aj. Podnik také úspěšně prošel certifikací ISO16949 systémem managementu jakosti, certifikací ISO 14001, systémem environmentálního managementu a OHSAS18001 Occupational, systémem řízení ochrany zdraví a bezpečnosti, jež může dále podporovat zdravý rozvoj podniku.