Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Z technických důvodů je nyní možnost nákupu pozastavena

Váš dodavatel pneumatik a disků info@adacpneu.cz

Typ vozidla:
Období:
Šířka pneu:
Profil pneu:
Průměr pneu:
Výrobce:
Index nosnosti:
Index rychlosti:
Zesílená:
Dojezdová:
Vymazat filtr

Kategorie produktů

Proč si vybrat nákup právě u nás?

ikona
Doba doručení
od 1 do 7 dnů
ikona
Možnost osobního odběru
ikona
Ověřený prodejce s referencemi zákazníků
ikona
Komfortní konfigurátor disků
ikona
Velký výběr pneumatik

Delinte pneumatiky

Delinte

 

 

Delinte

Pneumatiky značky Delinte vyrábí jedna z největších společností na světě zabývající se výrobou pneumatik Qingdao Sentury Tire Co., Ltd.. Tento čínský gigant vyrábí své produkty také pod značkou Landsail.

 

Historie

Společnost Qingdao Sentury Tire byla založena v roce 1992. Hlavní výrobní místo firmy se nachází ve městě Čching-Tao (Qingdao) v blízkosti mezinárodního letiště Qingdao Liuting. Zdejší továrna, jež byla otevřena v červenci roku 2009, je jednou z nejvíce automatizovaných továren pneumatik na světě. Další výrobní závod se nachází v Thajsku a byl otevřen v roce 2015. Výrobní kapacita obou továren čítá přes 27 milionů kusů pneumatik ročně. Společnost vyrábí nejen pneumatiky pro auta, ale také pro letecký průmysl a soustřeďuje se na vysoký výkon a nejlepší kvalitu s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí. Cílem společnosti Qingdao Sentury Tire bylo vyrábět pneumatiky vysoké kvality a proto splňuje mj. požadavky IS09001, ISO / TS 16949, IS014001 a OHSA18001. Firma nadále investuje nemalé finanční prostředky do vývoje nových produktů a má precizně zpracován celý výrobní proces, dodávky surovin, řízení logistiky, řízení prodeje, služby, ochranu životního prostředí, zdraví zaměstnanců, bezpečnost atd..

 

Pneumatiky pro osobní automobily a letectví

Pod značkou Delinte a Landsail se vyrábí celá škála letních a zimních pneumatik pro osobní vozy, SUV, CUVs nebo off-road vozidla. Specializuje se také na výrobu závodních pneumatik pro F4 či Dakar. Dohromady nabízí přes 1300 různých druhů výrobků! Za dobu své existence získala společnost zákazníky ve více než 150 zemích a oblastech v Asii, Severní a Jižní Americe, Africe, Evropě i Oceánii. V roce 2013 se stala také výrobcem pneumatik pro letectví. Její produktová řada v letectví zahrnuje hlavně pneumatiky pro podvozky letadel Boeing 737 - 700/800/900. Tento unikátní čínský výrobce je schopen vyrobit zimní, letní i celoroční pneumatiky opravdu vysoké kvality, což potvrzují i výsledky nezávislých testů.