Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Z technických důvodů je nyní možnost nákupu pozastavena

Váš dodavatel pneumatik a disků info@adacpneu.cz

Typ vozidla:
Období:
Šířka pneu:
Profil pneu:
Průměr pneu:
Výrobce:
Index nosnosti:
Index rychlosti:
Zesílená:
Dojezdová:
Vymazat filtr

Kategorie produktů

Proč si vybrat nákup právě u nás?

ikona
Doba doručení
od 1 do 7 dnů
ikona
Možnost osobního odběru
ikona
Ověřený prodejce s referencemi zákazníků
ikona
Komfortní konfigurátor disků
ikona
Velký výběr pneumatik

Barum pneumatiky

Barum

Pneumatiky Barum

Barum Continental spol. s r.o. patří k nejúspěšnějším výrobcům pneumatik ve střední Evropě. Firma, která spadá pod globální skupinu Continental AG, se může pyšnit nejmodernějšími závody v Evropě, odkud se k zákazníkům dostávají pneumatiky, jež reprezentují kvalitní výrobky za velice dobrou cenu.

 

Výrobní závod Barum Otrokovice

Historie značky

Název značky Barum je složeninou počátečních písmen zakladatelů společnosti - Baťa, Ruben a Mitas. Tito tři úspěšní podnikatelé spojili ve Zlíně roku 1948 své síly a založili novou společnost na výrobu pneumatik Barum. V roce 1966 začala firma budovat závod v Otrokovicích, kde se pneumatiky vyrábí dodnes. Rok 1992 byl pro firmu Barum zlomový, protože firma se spojila s německým výrobcem pneumatik Continental a stala se součástí tohoto obrovského koncernu. V roce 1993 se již plně začlenila do zmíněné globální skupiny a změnila svůj název na Barum Continental spol. s r.o..

 

Nová výrobní hala Barum Continental spol. s r.o

 

Již v roce 1996 překročila výroba v Otrokovicích 6 milionů pneumatik. Dokonce ani ničivé povodně v červenci 1997, během kterých byl závod zcela zaplaven vodou a firma utrpěla škodu ve výši 1 miliardy Kč, nezastavily její progresivní růst. V roce 1999 výroba překročila úctyhodných 11 milionů pneumatik pro osobní vozy. Počet vyrobených pneumatiky se neustále zvyšoval a dnes roční produkce převyšuje neuvěřitelných 21 mil. osobních a téměř 1 mil. nákladních pneumatik. Co do počtu zaměstnanců: firma je největším zaměstnavatelem ve Zlínském kraji, pracuje zde více než 4.800 zaměstnanců.

 

Druhy pneumatik

Firma vyrábí širokou škálu letních a zimních pneumatik pro osobní, SUV a VAN automobily. Pneumatiky Barum získaly i spoustu ocenění v nezávislých testech. V roce 2008 začala vyrábět pneumatiky ContiSeal, které umožňují pokračovat v jízdě dokonce i v případě propíchnutí běhounu.

 

Výsledky testů pneumatik Barum


Skvělý poměr cena/výkon

Pneumatiky značky Barum s téměř sedmdesátiletou tradicí se u zákazníků velmi dobře osvědčily a zapsaly se jako odolné pláště s dlouhou životností. Zákazníci si pochvalují výborné jízdní vlastnosti za přijatelnou cenu a také český původ. Pneumatiky dosahují velmi vysokého kilometrového výkonu a nabízejí optimálně vyvážené jízdní vlastnosti. Zákazníci zkrátka dobře vědí, že získají kvalitní pneumatiky za velice dobrou cenu! To ostatně deklaruje i samotná firma sloganem: Chytrá volba!

Nejprodávanější letní a zimní pneumatiky značky Barum

Brillantis 2 - Výkon, přesnost řízení, dlouhá životnost.
Bravuris 2 - Skvělý výkon s minimálním opotřebením.
Bravuris 4x4 - Dobrý záběr za dobrou cenu.
Bravuris 3HM - Mimořádně dobrá ve všech jízdních podmínkách.
Polaris 3 - Vynikající záběr na sněhu.
Vanis 2 - Klidná a úsporná jízda.
SnoVanis 2 - Vysoká bezpečnost a nízké náklady.