Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Z technických důvodů je nyní možnost nákupu pozastavena

Váš dodavatel pneumatik a disků info@adacpneu.cz

Typ vozidla:
Období:
Šířka pneu:
Profil pneu:
Průměr pneu:
Výrobce:
Index nosnosti:
Index rychlosti:
Zesílená:
Dojezdová:
Vymazat filtr

Kategorie produktů

Proč si vybrat nákup právě u nás?

ikona
Doba doručení
od 1 do 7 dnů
ikona
Možnost osobního odběru
ikona
Ověřený prodejce s referencemi zákazníků
ikona
Komfortní konfigurátor disků
ikona
Velký výběr pneumatik

Představujeme Vám novinku ve světě zimních pneumatik - Nexen Winguard Sport2!

Napsal: admin | 23. října 2017

CI-영문-세로형-심볼강조형

Jedna z nejvýznamnějších společností na výrobu pneumatik, korejská Nexen Tire Corporation, uvádí na trh novou zimní pneumatiku Nexen Winguard Sport2!

 

Pneumatika patří do segmentu UHP (Ultra High Performance) a společnost Nexen Tire ji poprvé představila světu na výstavě v boloňské Autopromotec. Pneumatika nahrazuje předchozí, mezi zákazníky velmi oblíbený, model Nexen Winguard Sport. I v případě této novinky tak půjde bezpochyby o jednu z nejlepších zimních pneumatik na trhu. K dostání bude navíc hned ve 25 rozměrech. 

 

Nexen WinGuard Sport vs WinGuard Sport 2

Nexen WinGuard Sport vs. Nexen WinGuard Sport 2


Pneumatika slibuje tichou jízdu, dlouhý kilometrový výkon, ještě vyšší přilnavost na zledovatělých cestách a vyšší životnost

 

Kromě povedeného designu je běhoun do písmene V především vysoce funkční! Nejlépe se osvědčil při odvádění vody ze styčné plochy pneumatiky s vozovkou. Zejména v zimním období Vám tak zajistí dostatečnou stabilitu a přilnavost k vozovcePneumatika disponuje 3D lamelami a oproti svému předchůdci má o 17% více záběrových hran dezénu. Tím se zvýšila přilnavost při brzdění na ledových a zasněžených cestách a současně se zvýšila i její životnost. Vzniku aquaplaningu zabraňují také velké široké drážky, které účinně odvádějí vodu z kontaktní plochy. U pneumatiky se tak významně zvýšila bezpečnost jízdy a zkrátila brzdná dráha

 

Nexen winguard sport 2

Nexen winguard sport 2

Nejmodernější výrobní technologie

 

Společnost Nexen Tire vyrábí všechny své pneumatiky za pomocí nejmodernějších postupů, využívá při tom patentovanou nanotechnologii. Výroba pneumatik je plně automatizovaná, pneu vyrábí vysoce sofistikované robotické přístroje, na jejichž práci dohlíží proškolení specialisté. Společnost Nexen Tire splnila přísná kvalitativní kritéria a pro její produkci pneumatik jí byly uděleny certifikáty kvality (ISO 9001, QS 9000, ISO 14001). Všechny pneumatiky z této dílny tak splňují standardy požadované pro Evropskou unii. Jako originální vybavení zařadily pneumatiky společnosti Nexen Tire vozy značek VW, Škoda, Hyundai, Kia, Seat, Renault, Chevrolet, Porsche aj.

Poměr ceny a výkonu je u této pneumatiky bezpochyby jeden z nejlepších. V nadcházejícím roce se navíc na trhu objeví dalších 12 rozměrů. Naše nabídka pneumatik Nexen Winguard Sport 2.